gio-mi-çanta-modeller-6Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte modacılarda rengarenk tasarımlarını bayanların beğenisine sunmaya başladı. Tabiki bu durum çanta modelleri içinde geçerli. Bizde sizlere bugün yine çanta tasarımında ünlü markalardan biri olan Gio&Mi 2013 çantaları tanıtacağız. Ayrıca birazdan tanıtacağımız koleksiyonu %10 indirimle hangi siteden alabileceğinizi açıklayacağız. Öncelikle şimdi tanıtacağımız ilk tasarım çantayı bir tanıdığımıza sipariş ettik ve 3 gün içerisinde geldi. Gerçekten çok güzel tasarlanmış yılan desenli ve deriyle kaplanmış mükemmel bir ürün yani önerilir.)Tabi diğer çantalara da çok emek verilmiş. Özellikle Gio&Mi ürünlerinde kaliteli deri kullanması ürünlere ayrı bir al beni katıyor. Şimdi bu göreceğiniz çantaları 30.10.2013’e kadar size açıklayacağımız kupon kodu ile ünlü ayakkabı markalarını içerisinde barındıran zizigo.com’dan %10 indirimle alabilirsiniz. Kupon kodunu yazımızın sonunda yani aşağıdaki  resimlerin bitiminde görebilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz ürünlerin hepsi 59,99 tl’ye yani sabit fiyat ile zizigo.com’dan satın alablirsiniz.. Sakın yazımızın sonundaki %10 indirimli kupon kodunu eklemeyi unutmayın.Böylece daha’da indirimli fiyata bu çantaları  alabilirsiniz. Aşağıdaki resimler bittikten sonraki yazımızı mutlaka okumanızı öneririz.)

 

gio-mi-çanta-modeller-9gio-mi-çanta-modeller-8 gio-mi-çanta-modeller-5 gio-mi-çanta-modeller-11  gio-mi-çanta-modeller-12 gio-mi-çanta-modeller-14 gio-mi-çanta-modeller-6 gio-mi-çanta-modeller-3 gio-mi-çanta-modeller-4 gio-mi-çanta-modeller-1 gio-mi-çanta-modeller-2 gio-mi-çanta-modeller-10Bu ürünleri malesef biz satmıyoruz. Ama güvenli alışveriş yapabileceğiniz dünya markalarının bulunduğu zizigo.com’dan alabilirsiniz. Bu ürünleri %10 indirimli olarak almanız için yapmanız gerekenleri bilmeyenler için kısaca anlatalım.Çantaların bulunduğu sayfaya gidiniz, ve beğendiniz ürünü sepete ekle dediğinizde gelecek sayfanın ortasının aşağısında indirim kodları yazan yere ZZG10 yazıp kuponu uygula ya tıklamanız yeterli.Artık beğendiğinizi %10 indirimli olarak zizigo.com ‘dan alabilirsiniz. Bu arada siz hangi çantayı  beğendiniz aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilirsiniz.

Bu son anlatığımızı alışverii yaparken bazı hanımlarım kupon kodu hakkında zorlandığını duyduğumuz için ek bilgi olarak anlattık. Bizi takip etmeye devam edin. Dünyanın kanıtlanmış markalarının inrim ve fırsatlardan haberiniz olsun.)