nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-8 Bu yazımızda Nuevo Estilo ilkbahar yaz bluz, perdesü, etek ve ferace koleksiyonunu tanıtacağız..Makalemiz hem tesettürlü hanımlar için aynı zamanda tesettürlü olmayan bayanlar için geçerli diyebiliriz. Çünkü tesettürlü olmayan bayanlar için de Nuevo Estilo 2013 İlkbahar yaz Koleksiyonun da etekler mevcut. Koleksiyonun renkleri ise neredeyse koyu ve açık renkler eşit olarak belirlenmiş. Nuevo Estilo 2013 ilkbahar yaz bluz, etek, pardesü ve feracelerin tasarımları ise  bluzlar omuz kısmı sepet işlemeli, etekler bel kısmı sepet işlemeli, perdesüler kolları volkan detaylı, önü fırfırlı, pelerin kol detaylı, cep detaylı, kolları ve beli pileli perdesü ve son olarak feracelerde ise kolu piliseli  olarak tasarlanmış. Gerçekten Nuevo Estilo 2013 İlkbahar yaz bluz, pardesü, etek ve feraceleri tercih ederek yaz günlerinde muhteşem bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Nerden Ve Nasıl Alabilirim ?

Tasarımları dilerseniz tesettür markalarını içinde barındıran modanisa.com ‘dan satın alabilirsiniz. Modanisa.com ‘danb ulaşabilirsiniz.

2013 Nuevo Estilo İlkbahar Yaz Bluz , Etek, Pardesü Ve Ferace Modelleri :

nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-17j copy

nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-1 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-2 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-3 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-4 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-5j copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-6 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-8 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-10 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-11 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-12 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-13 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-16 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-17j copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-20 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-26 copy nuevo-estilo-bluz-gömlek-etek-ferace-modelleri-50 copy