papatya-desenli-elbise-trn-collectıon-Bugün Trn Collectıon 2013 etek koleksiyonunu tanıtacağız. Üstelik bu koleksiyondaki etekler de kapıda ödemeyle sabit fiyat 49,90 fiyata satın alabilirsiniz. Koleksiyonun da çok ince detaylar bulunuyor. Özel davetler de bile bu modelleri tercih edebilirsiniz. Şimdi biraz çeşit desenlerden bahsedelim: beli kurdele, çiçek desen, ince kemer, kloş etek, papatya desenli etek gibi çeşitler Trn collectıon tasarımları arasında. Kataloğun desen olmayan düz renkli tasarımlar ise mavi, kırmızı, siyah ve pastel gibi renkler yer alıyor. Yaz günlerin de bu rengarenk koleksiyondan tasarımları alternatif olarak deneyebilirsiniz.

2013 modasına uygun bu etekleri satın almak isterseniz aşağıdaki beğendiğiniz tasarım üzerine tıklayarak detaylı inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

2013 Tesettür  Etekler

siyah-etek-trn-collectıon papatya-desenli-elbise-trn-collectıon- papatya-desenli-elbise-trn-collectıon kloş-etek-trn-collectıon-98 kırmızı-etek-trn-collectıon-67 kemer-detaylı-etek-trn-collectıon-64 kemer-detaylı-etek-trn-collection ince-kemerli-etek-trn-collectıon ince-kemerli-etek-trn-cellectıon dantel-desenli-etek-trn-ceollectıon- cicek-desenli-şifon-etek-trn-collectıon beli-kurdele-detay-etek-trn-collectıon