cizgili-etek--bella-kareema-Bella Kremaa tesettür tunik etek ve elbiselerin tasarımı tamamen ünlü modacı Dilyara Sadrieva tarafından yapılmıştır. Her birine çok emek verilmiş ,bu nedenle olsa gerek katalog 10 modelden oluşuyor. Ayrıca satın almak için acele edin geçici bir kampanyadır.  Koleksiyonun çeşitleri  tunikler de arkası uzun tasarımlar. Etekler de çizgili, kalın kortajlı, önü düğmeli gibi çeşitler, elbiseler de ise geniş kollu, keten çiçekli olarak ikiye ayrılıyor. Kataloğun renkleri ise mavi ağırlıklı. Bella Kremaa tam yaz modasına uygun olarak hazırlanmış.

Bu tesettür elbiseleri satın almak veya detaylı olarak incelemek isterseniz aşağıda beğendiğiniz resmin üzerindeki inceleye butonuna tıklamanız yeterlidir.

arkasi-uzun-tunik-bella-kareema-42627arkasi-uzun-tunik-bella-kareema-42641 cizgili-bluz-bella-kareema-42630 cizgili-etek--bella-kareema- genis-kollu-elbise-bella-kareema kalin-korsajli-etek--bella-kareema keten-cicekli-elbise-bella-kareema-42628 onu-dugmeli-etek-beyaz--bella-kareema- onu-pileli-tulum-bella-kareema onu-pileli-tulum--bella-kareema-42633