bueno-işlemeli-hakiki-bot-3Soğuklar kendini her gün biraz daha şiddetli olarak kendini hissettirmeye başladı. Bu durumda ayaklarımızı ısıtacak olan bot markaları birbirleriyle adeta yarışa girmeye başladılar. İşte biz de bu durumu düşünerek sizlere çok farlı tasarımlara sahip olan Bueno 2013-2014 sonbahar kış bayan botları sunacağız. Koleksiyonda ki bütün modeller hakiki deriden yapılması da işçilik olarak büyük emekler verildiğini gösteriyor. Tabiki sade işçilik değil! Görünüş bakımından da oldukca modern ve estetik olarak dikkatleri çekiyorlar. Özellikle işlemeli olanlar oldukca renkli bir görüntü sergiliyor.

bueno-işlemeli-hakiki-bot-3 bueno-hakiki-deri-bot-1 bueno-deri-bot-8 bueno-deri-bot-89 bueno-deri-bot-26 bueno-deri-bot-24 bueno-deri-bot-14 bueno-deri-bot-5 bueno-deri-bot-4 bueno-bot-56 bueno-bot-5 bueno-bot

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi kış mevsimi için dayanıklı deri botları da tasarlanmış. Yukarıda örneklerini inceleyebilirsiniz. Katalogta renk olarak kahverengi,siyah ve bordo olarak belirlenmiş. Özetle bu sonbahar ve kış günlerin de Buenoyu alternatif olarak tercih edebilirsiniz.