bayan-canta-laciverte-kirmizi-beyaz--cantapark copyBugün her türlü bayan çanta çeşidini çerisinde barındıran ÇantaPark  kataloğunu tanıtacağız. Tabi çok alternatifin olduğu için seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Fakat kendini öne çıkaran belli eden tasarımlar sizlere seçim konusunda yardımcı olacaktır. Koleksiyonun en dikkat çekici tarafları: Ürünlerde hem kısa hem uzun şekilde askı olması, gündelik çeşitler olduğu gibi özel günlerde rugan ve şık modeller, son olarak kısa asklı cüzdan bayan abiye çantalar. Özellikle rugan kaplı olanlar özel günlerde ayakkabı ve kıyafetinizle kusursuz bir kombin oluşturacaktır.

Aşağıdaki tasarımları satın almak, detaylı bilgi edinmek veya daha fazla model görmek isterseniz aşağıdaki resmin üzerine tıklamanız yeterli.

ÇantaPark Çeşitleri

çanta-park-koleksiyon

bayan-canta-kirmiziya-kremcamel--cantapark copybayan-canta-laciverte-kirmizi-beyaz--cantapark copy bayan-canta-mercan-cantapark copy bayan-canta--su-yesiline-beyazvizon--cantapark- copy bayan-rugan-canta-siyah-cantapark-copy clutch-canta-dore-altin--cantapark-copy clutch-canta-lame-gumus--cantapark-copy clutch-rugan-canta--fusya--cantapark- copy gunluk-bayan-canta--krem--cantapark- copy gunluk-bayan-canta--siyaha-vizon-cantapark- copy klipsli-clutch-canta--camel--cantapark-copy klipsli-clutch-canta--krem--cantapark-copy klipsli-portfoy-canta-krem--cantapark-copy