çanta-modelleri-79Bu yazımızda yine ünlü çanta markalardan Cosmopolita  çanta modellerini tanıtacağız. Üstelik Cosmopolita çantaları 2013 çanta modasına da uygun tasarımlar’da var. Cosmopolita 2013 çanta koleksiyonunda gösterişli modellerin olduğu gibi gündelik kullanımlık çantaları da içerisinde barındırıyor. Deri ve özellikle rugan çanta tasarımları Cosmopolitanın kaliteli bir marka olduğunu kanıtlıyor. Cosmopolita çantaları dediğimiz gibi çanta modasına uygun olduğu gibi 2013 moda renklerde çantarda kullanılmış. Ağırlıklı pastel tonları düşünülmüş.

 Aşağıda gördüğünüz çantaları  zizigo.com’ dan alabilirsiniz. Ve ayrıca size vereceğimiz kupon kodu ile % 10 daha indirimli olarak  satın alabilirsiniz.. zizigo.com 365 gün iade ,ücretsiz kargo,ücretsiz iade gibi özellikleri de siz değerli müşterilerine sunuyor. İnidirmlerden yararlanmak için kupon kodu nasıl kullanılır? Kupon kodunu zizigo ‘ a girdikten sonra. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleye tıkladığınız zaman,önünüze gelen sayfanın ortasının tam altında bulunan indirim kodları yazan yere aşağıdaki kupon kodunu yazıp ürünü %10 indirimli olarak alabilirsiniz.

cosmopolita-çanta

2013 Cosmopolita Çantalar

http://www.tektasmatik.com

çanta-modelleri-87 çanta-modelleri-90 çanta-modelleri-93 çanta-modelleri-80 çanta-modelleri-79 çanta-modelleri-91 çanta-modelleri-97 çanta-modelleri-98 çanta-modelleri-99 çanta-modelleri-96 çanta-modelleri-95 çanta-modelleri-94 çanta-modelleri-84 çanta-modelleri-92 çanta-modelleri-85