kendinden-pelerinli-mavi-elbiseSürekli değişik kaliteli giyim markalarını sitemizde tanıtıyoruz. Bu yazımızda ise Duly Fey Kıyafetleri inceleyeceğiz. Hem tesettürlü bayanlar için de hem de kapalı olmayan hanımlar için elbise tasarlayan Duly Fey markasının ürünleri de çok kalite kumaşlardan yapılmış. Elbiselerin detay çeşitleri arkası dantelli ceket, bebe yaka elbise, dantel detaylı tunik, işlemeli ferace, kendinden pelerinli kıyafet, zincir kemerli bluz gibi çeşitler var. Koleksiyonda açık bayanlar için çok şık ceketler var. Güzel bir bluzla mükemmel kombinler oluşturabilirsiniz. Feracelere ise az yer verilmiş. Kendinden pelerinli elbise Duly Fey serisinde göze çarpıyor.

Online Olarak Satın Almak İstiyorum?

Duly Fey tesettür ve normal kıyafetleri modanisa’ dan alabilirsiniz. Daha fazla model ve satın alma gibi işlemleri www.modanisa.com‘ dan alabilirsiniz. Fiyatlar ise 34,90 tl ile 99,79 tl arası değişmektedir.

Ferace,Bluz,Ceket ,Elbiseler

bebe-yaka-elbisebeli-büzgülü-mavi-kıyafet dantek-detaylı-pelerin-itunik kendinden-pelerinli-kırmızı-kıyafet kendinden-pelerinli-mavi-elbise beli-zincir-kemerli-bluz dantelli-kırmızı-ceket metal-dugmeli-tunik matal-düğmeli-tunik lacivert-çizgili-ceket pile-detaylı-pantolon sivri-yaka-gömlek siyah-işlemeli-ferace z-pile-detayli-pantolon-etek yeşil-elbise yakası-yılzdız-detaylı-tunik yakası-incilli-tunik üstü-dantelli-elbise süslemeli-tesettür-kıyafet