dijital-baskili-cift-tarafli-sal-2Yazın gelmesiyle birlikte tesettür şallarda rengarenk desenleriyle piyasaya sürüldü. Birde bu yaz lazer kesim şal çeşitleri oldukca ilgi görüp moda haline geldi. Biz sizlere bu taleplerden yola çıkarak Ecr lazer kesimli yaz için tasarlanan şalları tanıtacağız. Bu tasarımlar kapalı bayanların her tür kıyafetine uyum sağlayacak. Üstelik fiyatları da gayet uygun. Koleksiyonunda desenler oldukca dikkat çekiyor. Çiçekli, kelebekli, kareli ve yazı desenli gibi çeşitler var. Düz renk olarak moda olan limon sarısı ve pembe gibi tonlar kullanılmış. Ecr yaz lazer kesim şallarda bir diğer dikkat çeken unsur ise şifon şallar. Parlak kumaşlarıyla diğerlerinden ayır edebiliriz.
Satın Almak, Daha Fazlası İşlemler İçin Aşağıdaki Yazımızı Okuyunuz.

Ecr Lazer Şalları uygun fiyata modanisa’ dan satın alabilir ve daha fazla çeşit görebilirsiniz. Modanisa.com’ a aşağıdaki resmin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ecr Yaz Şal Kataloğu

sifon-sal-15sifon-sal-14 copy lazer-kesimli-ipeksi-sal-13 copy lazer-kesimli-ipeksi-sal-12 copy lazer-kesimli-ipeksi-sal-11 copy lazer-kesimli-ipeksi-sal-10 copy lazer-kesimli-ipeksi-sal-9 copy lazer-kesimli-ipeksi-sal-8copy lazer-kesimli-ipeksi-sal-8 copy lazer-kesimli-ipeksi-sal--7 copy lazer-kesimli-ipeksi-sal-6 copy jarkali-sifon-sal-5 doga-desenli-vual-esarp-4 dijital-baskili-cift-tarafli-sal-3 dijital-baskili-cift-tarafli-sal-2 dijital-baskili-cift-tarafli-sal-1 dijital-baskili-cift-tarafli-sal
http://www.modanisa.com