E'S-kapsonlu-kaban-2E’S, tesettür büyük beden kaban koleksiyonunu yayınladı. Biz de birbirinden güzel olan bu ürünleri sizlere sunacağız.  Kışın kendisini gösterdiği şu geçirdiğimiz günler de tasarımlar içinizi ısıtacak. Bildiğiniz üzere normal giyim de beden bulmak kolay , fakat kilo problemi olanlar için malesef kıyafet bulmak oldukça zorlaşılıyor. O yüzden çoğunluğu 42’den 44’ e kadar olan sunacağımız büyük beden kabanları çok beğeneceğinizi umuyoruz. Üstelik kapıda ödeme kolaylığıyla satın alabileceğinizi de unutmayın.)

Kataloğu detaylı olarak incelediğimiz de görüyoruz ki artık giyim firmaları ürünleri tasarlarken konuya sadece geniş tasarımlar olarak bakmıyorlar. O yüzden oldukca estetik, gösteriş ve şıklık ön planda tutularak dikim işlemini gerçekleştiriyorlar.  Aşağıda ki E’ S koleksiyonu buna örnek olarak gösterilebilir. Beğendiğiniz tasarımın üzerine tıklayarak fiyat öğrenebilir , detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

E'S-kaban

Çeşitler kürk yakalı, bayanların vazgeçilmesi olan baklava dilimli ve kapşonlu olarak belirlenmiş. Belki de bu serinin favorileri olarak kapşonlu kabanlar satın alınacak. Çünkü en çok ilgi gören ürünlerdenmiş.

Kiolu bayanların sitemizde bulunan büyük beden elbise kategorimize göz atmasını öneririz. Paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Sitemizi takip etmeyi unutmayın…