fiyonk-detayli-elbise-1 copyFamelin elbiseler kapalı bayanların gözdesi olmuş durumda. Biz de buradan yola çıkarak sizlere en öne çıkan tasarımları sunacağız. Hiçbir koleksiyon da olmayan benzersiz takımlar bu yazımızda göreceksiniz. Katalogta bir tane de güzel şık bir ferace sunulmuş. Tabi umuyoruz ki ileride daha çok çeşit gelecektir.  Bakalım bu eşsiz koleksiyon da neler varmış. Famelin kıyafet modelleri bebe yaka, çift yaka, fiyonk detay, kelebek kemer, kendinden kolyeli ve son olarak önü dantel işlemeli tasarımlardan oluşuyor. Ve yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bir tanede ön düğme kısmı ve bilek kısmı taş motiflerle süsülenmiş ferace bulunuyor. Ürünler yaza uygun olarak yapılmış. Tabi bu sonbahar günlerin de tercihiniz yine bu ürünlerden olabilir. Renkler tam sonbahara uygun. Bordo , mavi , lacivert gibi. Tabi ki ceketli takımlar kataloğa farklı bir renk katmış. Özellikle iş hanımları için alternatif seçimleri olabilir.

Famelin koleksiyonundaki ürünleri satın almak veya daha fazlasını görmek için hemen aşağıdaki resmin üzerine tıklamanız yeterli. Unutmadan söyleyelim kapıda ödeme seçenekler de bu koleksiyon da mevcut.

famelin

bebe-yaka-detayli-elbise2bebe-yaka-detayli-elbise-3 cift-yaka-detayli-elbise-4 cift-yaka-detayli-elbise-5 fiyonk-detayli-elbise-1 copy kelebek-kemer-detayli-elbise-6 kelebek-kemer-detayli-elbise-7 kendinden-kolye-detayli-elbise-8 kendinden-kolye-detayli-elbise-9 onu-dantel-detayli-elbise-11 onu-dantel-detayli-elbise-12 lazer-kesimli-ve-tas-suslemeli-ferace-10