hotiç-gül-desenli-sandaletSitemizde uzun bir süredir ayakkabı ve çanta tanıtımları yapmıyorduk. Fakat bu makalemizde Hotiç  terlik, sendelet ve çantalardan oluşan muhteşem bir kataloğu tanıyacaksınız. Özellikle 2013 yaz modasına göre hazırlanan bu koleksiyon çeşit bakımından bayanlara oldukca alternatifli seçenekler sunuyor. Birazda Hotiç bayan yaz terlik, çanta koleksiyonun detaylarından ve çeşitlerin bahsedelim sandaletlerde platfrom topuk, dolgu topuk, terlikler topuklu olarak tasarlanmış. Çantalar ise abiyelik, günlük, el çantası olarak ayrılmakta. Ayrıca bazı çeşitlerde süet bazılarında hakiki deri kullanılmıştır. Koleksiyonu öne çıkaran unsurlar patlfrom topuk sandaletler ve ayakkabı tipi topuklu terlikler. Hem güzel bir görünüm hem de rahatlık bakımından bu terlik ve sandaletler sizlere sıcak günlerde kolaylık sağlayacak.

Bu Ürünlerin Daha Fazlasını Görmek Ve Satın Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Hotiç Topuklu Sandelet, Terlikleri Ve Çantaları zizigodan satın alabilirsiniz. Zizigo.com ‘ a aşağıdaki resmin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eyer bu tanıttığımız ürünleri bulamazsanız bize yorumla bildirebilirsiniz böylece size yardımcı olabiliriz. Keyifli alışverişler .)


hotiç-2013-ilkbahar-yaz-ayakkabı-modelleri

Hotiç 2013 Yaz Terlik Sandalet  Koleksiyonu

hotiç-sandalethotiç-sandalet-46 hotiç-terlik hotiç-mavi-sandalet hotiç-gül-desenli-sandalet hotiç-deri-bot 32704_01 copy 32713_01 copy 32728_01 copy 32730_01 copy hotiç-kırmızı-çanta (2) hotiç-gül-desenli-siyah-çanta hotiç-çanta hotiç-abiye-çanta hotiç-kırmızı-çanta hotiç-pembe-çanta