house-bags-çanta-12 copy 2013 House Bags çanta koleksiyonu birbirin den renkli temalarıyla dikkatleri çekiyor. Ayrıca normal düz renkli modellerde yer alıyor katalogta. Özellikle önümüzdeki yaz günlerinde bu çantalarla yaz modasına uygun stiller oluşturabilirsiniz. House Bags ürünler cüzdan görünümlü çantalar ve normal askılı olarak ikiye ayrılıyor. Katalogta temalı olmayan modellerde ise turuncu, punda rengi, krem rengi, limon sarısı gibi yaz mevsimine uygun renk tonları seçilmiş.

Nasıl Satın Alabilirim?

2013 House Bags yaz koleksiyonundaki ürünleri yenimoda.com ‘ dan % 70 varan indirimlerle alabilirsiniz. Yalnız her zaman söylediğimiz gibi kampanyalar sürelidir bu kampanyada 6 gün sonra sona erecektir.

house-bags-çanta-1 copy house-bags-çanta-2 copy house-bags-çanta-3 copy house-bags-çanta-4 copy house-bags-çanta-5 copy house-bags-çanta-6 copy house-bags-çanta-7 copy house-bags-çanta-8 copy house-bags-çanta-9 copy house-bags-çanta-10 copy house-bags-çanta-11 copy house-bags-çanta-12 copy house-bags-çanta-13 copy house-bags-çanta-14 copy house-bags-çanta-15 copy house-bags-çanta-16 copy house-bags-çanta-17 copy house-bags-çanta-18 copy house-bags-çanta-19 copy house-bags-çanta-20 copy house-bags-çanta-21 copy house-bags-çanta-23 copy