leopar-desenli-bluz-hyde-parkGenellikle sitemizde tesetür giyim hakkında paylaşımlarda bulunuyoruz. Bu yazımızda ise kapalı olmayan bayanlar için Hyde park yaz bluz modellerini tanıtacağız. Ayrıca aşağıda gördüğünüz ürünleri geçici bir süre için %90 indirim fiyatı ile satın alabileceksiniz. Koleksiyon öncelikle farkını belli ediyor. Gömlek tarzı bluz gibi, çok farklı renk konusunda oldukca geniş kapsamlı bir katalog yapılmış. Genellikle gençlere hitap eden bu tasarımların çiçek desenli, çizgili, çift renkli, leopar desenli ve düz renk gibi modeller var. Renk konusunda düz renk oldukca az genellikle birden çok ton kullanılarak kombin oluşturulmuş. Günlük dışarı çıkarken giyebileceğiz tasarımlar olduğu gibi özel günler içinde Hyde Park kataloğun da ürünler mevcut.

Yaz modasına uygun bu bluzları %90 indirim ile aşağıdaki resmin üzerine tıklayarak satın alabilir veya daha fazla çeşit görebilirsiniz.

Hyde Park Bluz Koleksiyonu

hyde-park-bluz

bluz-hyde-park bluz-hyde-park-4 çiçek-desenli-bluz çizgili-bluz-hyde-park çizgili-bluz-hyde-park-1 çizgili-bluz-hyde-park-3 desenli-bluz-hyde-park hyde-park-bluz-5 leopar-desenli-bluz-hyde-park leopar-desenli-bluz-hyde-park-1 mavi-bluz-hyda-park pembe-bluz-hyde-park