Bayanların nefret ettiği konulardan biride kilo problemidir. Kimi kadın kilolu olsa dahi güzel görünmeyi başarır. Evet, çünkü giyim tarzı önemlidir. Elbiselerin tasarımı, rengi vb konulara dikkat edersek vücudumuz kilolu olsa dahi biraz hileli tasarımlarla ve renklerle daha ince görünebiliriz. Ve biz bayanelbisemodasi.com olarak giyim konusunda, kilolu kadınlar nasıl giyinmeli, ne giyerseniz, hangi renkleri tercih ederseniz daha ince görünebilirsiniz. Bu konular hakkında tüyo vermeye çalışacağız. Bu makalemizi bütün bayanların dikkate almasını öneririz. Çünkü sizce hangi kadın ince, formda gözükmek istemez ki?

Veee işte siyah. Kilolu bayanların üzerinde siyahın mucizesini biliyoruz. Siyah renkli kıyafetler vücudumuzu daha ince gösteriyor. Etek, pantolon bluz ve abiyelerde bile siyah işe yarıyor .) Yani kısacası tüm kıyafetlerde koyu renk kiloları saklıyor.  Kilo problemi olan bayanların bu şekilde giyinmesi önerilir. Böylece elbiseler vücudunuzda daha ince durabilir.

 Aşağıdaki resimde gördüğümüz gibi.

kilolu-bayanlar-nasıl-giymeli-99

Peki, ama sadece siyah giyerek mi ince gözükeceğiz peki ya şıklık rüküşlük olmadan nasıl kusursuz güzel gözükebilirsiniz? İşte makalemiz burada öne çıkıyor. O yöntemlerden sadece bir tanesi sık desen olmamak kaydıyla hafif, ince ışıltılı siyah elbiseleri tercih edebilirsiniz. Hatta daha da ince gösterebilir. Desenler bel, karın ve göğüs bölgesinde hafif ışıltılı bir şekilde bulunması çok güzel bir görüntü sağlayacaktır.

İşte alttaki resimde verdiğimiz örnekleri görebiliyoruz.

kilolu-bayanllar-nasıl-giyinmeli-24

V yaka elbiselerde tercihlerinizden olsun yukarıda gördüğünüz gibi v yakanın etrafında parlayan taşlar olabilir gayet şık görünebilirsiniz.

Biliyorsunuz büyük beden kıyafetlerin çoğunda kemer hoş duruyor. Karın, bel bölgemizi daha ince gösteriyor.

kadinlar-nasil-elbise-giymeli-93

İkinci desenli resimde gördüğümüz gibi açık renklerde hoş durabiliyor. Bu daha çok ne kadar kilolu olduğunuza bağlı çok kiloluysanız açık renkleri pek tercih etmeyin ama balıketliyseniz kıyafetinizde biraz açık tonlar olabilir fakat çok olmamak şartıyla. Koyu renkler her zaman daha ince gösterir.

Ayrıca giydiğiniz elbiselerin ince kumaşlılarını tercih etmelisiniz ki daha ince gözükme şansınız olsun. Kazak bile olsa ince kazağı tercih edin. Vücudunuzun belden yukarı bölgesi için dökümlü bol elbiseleri belden aşağısı ise aşırı olmamak şartıyla dar olabilir. Takılarınız vücudunuzla bir olmalı. Takılarınızı seçerken boyutunun büyük olmasına dikkat edin.

Bunlara Dikkat Edin!

  • Sakın çok kilom var diye çok fazla bol giysiler giymeyin olduğunuzdan daha kilolu görünürsünüz ama balık etliyim diye çok dar da giyinmeyin. Örnek olarak pantolunuzu balık etli olsanız dahi çok dar giymeyiniz, etekkonusun dada tam tersi kiloyum diye çok bol etekleri tercih etmeyin. Ortasını kendinize yakışanı bulun. Herşeyden önce kendinize güvenin giyim tarzınıza dikkat edin.