musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-2Yine regarenk bir tesettür elbise kataloguyla karşınızdayız. Bugünkü tanıtacağımız koleksiyon zarif, asil ve şık kıyafetlerin tasarımlarına imzasını atan Mustafa Dikmen 2013 etek , tunik , abiye ve elbiseleri inceleyeceğiz. Yaz teması düşünülerek hazırlanan bu koleksiyon tesettürlü bayanlar için oldukca beğenilecek. Katalogtaki çeşitler yazımızın başında dediğimiz gibi rengârenk neredeyse içlerinde her rengi barındırıyor. Birazda 2013 Mustafa Dikmen tasarımı abiye , etek ve tuniklerin detaylarından bahsedelim. Abiyeler kusursuz yapılmış. Omuzu apoletli, neon renkli, fiyonklu ve el işlemeli dantel gibi birçok özel abiyeler seride yer alıyor. Etekleri ise gösterişli şifonlar süsülüyor. Tuniklerde sarı çizgili puanlı, desenli sivri yakalı gibi tunik tasarımları yer alıyor.

Nereden, Nasıl Satın Alabilirim?

Aşağıda gördüğünüz tunik , abiye , etekleri modanisa.com’ dan satın alabilirsiniz. Fiyatlar 99,90 ile 350,00 TL değişmektedir.

mustafa-dikmen-yeni-elbise

Mustafa Dikmen 2013 Tesettür Elbise Tasarım Kataloğu

musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-1musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-2 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-3 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-5 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-6 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-7 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-9 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-10 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-11 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-13 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-14 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-15 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-16 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-17 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-18 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-19 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-20 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-21 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-23 musatafa-dikmen-tesettür-elbise-tunik-etek-24