dantel-detaylı-elbise-n.k-collection-3Şeker bayramının yaklaşmasıyla birlikte giyim markalarında da indirimli kampanyalar başladı. Bu kampanyalardan N.K collection tesettür elbise ve tunikleri sizlere sunacağız. Puantiyeler hiç bu kadar güzel kıyafetlere işlenmemişti. N.K kataloğun da oldukca güzel puantiyeli tasarımlar mevcut. Düz renkli modeller ise tamamen özel davetlerde tercihiniz olabilir. Üstelik koleksiyon fiyatlarda da gayet uygun. Şimdi biraz tasarımların detaylarına girelim. Elbiselerde: beli drapeli, dantel detaylı, desenli, pile detay ve yakası metal baskılı gibi şık modeller var. Tuniklerde daha öncede dediğimiz gibi puantiyeler harika bir kombin oluşturmuş.

N.K collection tesettür kıyafet ve tunikleri satın alma veya daha fazla çeşit görmek isterseniz aşağıdaki resmin üzerine tıklamanız yeterlidir. Ayrıca % 20 indirimli fiyatlarla bu tasarımları satın alabilirsiniz.

N.K cOLLECTİON copy

N.K Elbise Ve Tunikler

beli-drapeli-elbise-n.k-collectionbeli-drapeli-elbise-n.k-collection-1 dugme-detaylı-elbise-n.k-collection-4666 kalp-desenli-elbise-n.k-ceollection-769 kalp-desenli-elbise-n.k-collection-46 pile-detaylı-elbise-.nk-collection-74 puantiyeli-elbise-n.k-collection-65 puantiyeli-tunik-n.k-colleciton-679 puantiyeli-tunik-n.k-collection-689 takim-görünümlü-puantiyeli-elbise-4659 takim-görünümlü-puantiyeli-elbise-n.k-collection yakası-metal-baskılı-elbise-6597 desenli-elbise-n.k-collection desenli-çift-yakalı-tunik-n.k-collection dantel-detaylı-elbise-n.k-collection-3