dantel-detayli-uzun-elbise-puane-47272 copy

Paune Abiye , Takım Elbise Kataloğu

Puane takımlar ve elbiseler yeni sezona bomba gibi hazırlanmış. Özel günlerin vazgeçilmezi haline gelen takımlar ve abiyeler bu koleksiyon da çeşit bakımın dan oldukca çok zengin davranılmış. İnsan hangisini alacağınıza karar veremiyor .) Fakat araların da öne çıkan favori modeller de var. Şimdi detaylıca inceleyelim bakalım çeşitler de neler varmış. Takımlar da: desenli, dantel detaylı, önü ve kolları çizgili, ön ve arkadan fiyonk detaylı ve bebe yaka takım elbiseler var. Diğer uzun kıyafetler de yani abiyeler ise beli kurdele detaylı, arkası inci süslemeli, kemerli uzun modeller var. Aksesuar ve desenlerin için de özellikle kemerler, modelleri öne çıkarıyor.  Kısacası şık görünmenin yolu Paune den geçiyor.

paune-abiye-takım-elbiseler

Eyer Paune abiye ve takımları satın almak veya detaylı bilgi öğrenmek isterseniz aşağıdaki satın al butonunu tıklamanız yeterli olacaktır.

arkasi-inci-detayli-elbise-puane-bebe-yaka-elbise-puane- copy beli-kurdele-detayli-elbise-puane- copy cicekli-desenli-elbise-puane-copy dantel-detayli-elbise-puane- copy dantel-detayli-uzun-elbise-puane-47272 copy desenli-elbise-puane-47281 copy desenli-elbise--siyah--puane-49838 copy kemeri-suslemeli-uzun-elbise--puane-copy kemerli-uzun-elbise--puane- copy kollari-dantel-detayli-elbise-puane-47264 copy onu-ve-kollari-cizgili-elbise-lacivertbeyaz--puane copy on-ve-arkadan-fiyonk-detayli-elbise-siyahyesil--puane- copy