şifon-çiçekli-tesettür-elbise-36Yazın gelmesiyle birlikte rengarenk desenli elbiseler de moda haline geldi. Bu durum tesettür giyimde de değişmedi. Biz de bu modadan yola çıkarak tavin farklı desen ve renk tesettür giyim kıyafetleri sunacağız. Üstelik tasarımları uygun fiyata nereden temin edebileceğinizi de açıklayacağız. Katalogtaki kıyafetler yaz modasına uygun ve oldukca renkli.  Biraz tavin tesettür elbise koleksiyonun detaylarından bahsedelim. Çapa desenli kemerli, çiçek desenli, eteği kalpli, eteği puanlı ve şal desen süslemeli gibi birçok şık tasarımları bulunuyor.  Bayanlar yaz günlerinde tavin kıyafetleri giyinerek güzel ve sade görünmeyi tercih edebilirler.

Online Satın Almak İstiyorum

Elbiseleri online satın almak ve daha fazlasını görmek isterseniz modanisa.com ‘ dan bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik fiyatlar sabit bütün çeşitler 64,90 Tl ‘ dir.

tavin-elbise

Tavin Desenli Tesettür Kıyafetler

çapa-desen-kemerli-tesettür-elbise-1 çapa-desen-kemerli-tesettür-elbise-2 çiçek-desen-kırmızı-kuşak-tesetüütr-elbise-9 çiçek-desenli-tesettür-elbise-3 çiçek-desenli-tesettür-elbise-6 çiçek-desenli-tesettür-elbise-16 eteği-kalpli-tesettür-elbise-7 eteği-kalpli-tesettür-elbise-21 eteği-puanlı-elbise-23 eteği-puanlı-elbise-24 şal-desenli-elbise-46 şal-desenli-tesettür-elbise-39 şal-desenli-tesettür-elbise-46 şal-desenli-tesettür-elbise-49 şifon-çiçekli-tesettür-elbise-36