tekbir-giyim-erguvan-uclu-takim copyTesettür markalarının ilklerin den olarak bilinen Tekbir 2013-2014 kış koleksiyonu ile karşınızdayız. Soğuklar kendini her geçen gün biraz daha göstermeye başlıyor. Bu durum da tabi ki her zamanki gibi giyim ‘ de kurtarıcılar kabanlar ve pardesüler oluyor. İşte bu durumu göz önünde bulunduran Tekbir giyim kışa bomba gibi modellerle merhaba diyecek. Bunun yanında sonbaharın tadını çıkarmak için bluzlar, etekler, takımlar ve tunikler de bu sezon kataloglar da ki yerini almış. Kısaca bakalım bu sezon Tekbir de neler varmış. Kabanlarda çift düğmeli çam ve yaka düğmeli sade gibi çeşitler var. Pardesüler de ise gül desenli, tek düğmeli uzun modeller var. Bluzlar da çiçek desenli, etekli takım olan beyaz siyahlı olarak belirlenmiş. Tuniklere oldukca çok özen verilmiş ve çok farklı tarz olarak tasarlanmış. Kaban tarz kuşaklı ve ikili takım var. Kaban görünümlü olmaları tuniklere ayrı bir hava katmış.

tekbir-giyim-arnfavutkoy-tunik copytekbir-giyim-asiye-pardesu copy tekbir-giyim-erguvan-etek-dal-bluz copy tekbir-giyim-erguvan-uclu-takim copy tekbir-giyim-gul-pardesu copy tekbir-giyim-cam-kaban copy tekbir-giyim-ceylan-kaban copy tekbir-giyim-ikili-tunik copy tekbir-giyim-paris-gomlek-derin-etek copy tekbir-giyim-cicek-bluz-erguvan-etek copy tekbir-giyim-cicek-tunik copy tekbir-giyim-yildiz-kaban-1 copy

Kısacası Tekbir giyim bu kış en iyi koleksiyonlardan biri olacak. Gerek modelleriyle gerek farklılıkları ile hanımların beğenisini kazanacağa benziyor.