pembe-omuz-çantası

Ünlü Markaların Tasarımı Bayan Omuz Çantaları

Bugün sizlere ünlü markalardan oluşan bayan omuz çanta koleksiyonunu tanıtacağız. Aşağıda gördüğünüz çeşitler  Sugar bak, Orient flower ,  Bakras , Silence of the bess , Deriart gibi ünlü çanta tasarımcı markalar bulunuyor. Ürünler gösteriş ve kullanım açısından gayet başarılı bir şekilde yapılmış. Koleksiyonun çeşitleri ise altın renk, çapraz askılı, çiçek desenli, ekru renk, fıstık yeşili çiçek desenli, hasır görünümlü, İstanbul baskılı ve plaj çantası gibi alternatif modeller yer alıyor. Özellikle desenli çantaların özenle yapılmış.

Satın Almak İsterseniz.

Ünlü markalardan oluşturulmuş bu kadın omuz çantalarını mcrea’ dan satın alabilirsiniz. Mcrea.com ücretsiz kargo ,indirim kodu gibi özellikleri de alışverişlerin de sunuyor.

Desenli Bayan Omuz Çantaları

pembe-omuz-çantasıtaba-renk-zımbalı-omuz-çantası taba-el-çantası siyah-omuz-çantası sepet-kep-çanta plaj-çantası-47 plaj-çantası pembe-hasır-görünümlü-çanta omuz-çantası leopar-desenli-deri-omuz-çantası kırmızı-şık-omuz-çantası kahverengi-omuz-çantası istanbul-baskılı-omuz-çantası fıstık-yeşili-çiçek-desenli-omuz-çantası hasır-görünümlü-kırmızı-çanta ekru-renk-omuz-çantası çiçek-desenli-omuz-çantası çapraz-askılı-kahverengi-çanta altın-renk-omuz-çantası