siyah--hasema-38375 copy

Yaz Haşema Koleksiyonları

Tatil planı yaptığımız şu günlerde tesettürlü bayanlar için yapılan haşema kapalı mayo modelleri de çeşitli markalar tarafından tasarlanıyor. Aşağıda sizlere sunduğumuz kapalı mayolar birçok çeşidin karışımından oluşturulmuş bir koleksiyon. Fakat daha önce tanıttığımız mayolardan farklı olarak desenli hem görüntü estetiğine aynı zamanda rahatlık açısından kapalı hanımları zor durumda bırakmayacak şekilde dikilmişler. Ayrıca yarı kapalı modellerde var. Renkler de ise ağaçkabuğu kahvesi, deniz mavisi, petrol mavisi, kahve krem ağırlıklı. Genellikle renk konusunda kahverengi dikkat çekiyor. Aşağıdaki mayoların özellikleri su itiçilik, çabuk kuruma ve yüzme esnasında esneyerek sizlere kolay bir yüzme deneyimi yaşatıyor. Katağa dikkatlice incelediğimiz de eşofman tarzı kapalı mayoları daha çok görebiliyoruz.

Nereden Satın Alabilirim?

Tesettür kapalı ve yarı kapalı haşemaları modanisa .com’ dan satın alabilirsiniz. Aşağıdaki modanisa yazılı resmin üzerine tıklayarak modanisaya ulaşabilirsiniz. Ürünleri oradan temin edebilirsiniz. 54,00 tl’ den başlayan fiyatlarla modanisadan satın alabilirsiniz. Diğer çeşitlerin fiyatlarıda oradan öğrebilirsiniz.

yazkışhaşemalar

agac-kabugu-kahve--hasema-24587 copyagackabugu-kahve-haşema-46 agaçkabugu-kahve-haşema deniz mavisi haşema gri-haşema-46 kahve-krem-haşema kapalı-mayo-esila krem-kahve-haşema lacivert--hasema lacivert--hasema-38381 copy lacivert--hasema-38401 copy lacivert-haşema toprak-kahve-haşema -toprak-kahve--hasema-20437 copy siyah--hasema-38377 copy siyah--hasema-38375 copy petrol-mavisi--hasema-38389 copy murdum--hasema-38396 copy