platfrom-bot-ziyaZiya ayakkabı sonbahar koleksiyonu yayınlandı. Tabi biz sitemizin konseptine uygun olarak sadece bayan için yapılmış olan ayakkabı modellerini sizlere sunacağız. Katalog çeşit bakımın dan oldukca geniş bir yelpazeye sahip. Bakalım Ziya ‘ da ne tür çeşitler varmış. Çok dikkat çeken ve hanımların özellikle soğuk günlerde tercihi olan dolgu topuk botlar. Her zaman moda olan klasik topuklular. Ve özel bahar da çok tercih edilen birbirinden parlak ruganlar. Yine konvers tarzı dolgu topuk ayakkabılar. Bu ürünü özelikle kısa boylu bayanlar tercih edebilir, çünkü boy açısından oldukca çok avantajlı gösterecektir. Kısacası her tür tasarım kendine has bir özelliği var. Özellikle botların da topuk yapımında dolgu ve paltfrom olarak ortaya çıkarılması çok güzel şık bir görüntü katmış. Tabi klasik topuklu da her zamanki gibi vazgeçilmez olarak bu seri içersinde yerini yine almış.

Bu görmüş olduğunuz ayakkabıları satın alma ve detaylı bilgi için aşağıdaki satın al resiminin üzerine tıklamanız yeterli.

ziya-ayakkabı-1

rugan-siyah-ayakkabı-ziyarugan-kırmızı-ayakkabı-1 platfrom-topuk-bot-ziya platfrom-bot-ziya vizon-klasik-bot-ziya-2 vizon-klasik-bot-ziya klasik-topuklu-ayakkabı-ziya-4 klasik-topuklu-ayakkabı-ziya-2 klasik-topuklu-ayakkabı-ziya dolgu-topuklu-bot-ziya dolgu-topuk-bot-ziya-2 lacivert-dolgu-topuk-ayakkabı-ziya dolgu-topuk-ayakkabı-ziya